Ви можете залишити відгук про клініку


на цей e-mail прийде лист для підтвердження

Антоніна

Щира подяка лікарям клініки та усьому медичному персоналу!!!
Дякую Анатолію Івановичу та Сергію Анатолійовичу за високий професіоналізм, доброту, щирість порядність та приділену мені пильну увагу.
Окрема подяка Михайлу Олександровичу за кваліфіковано підібрану анестезіологію.
Увесь персонал – це одна згуртована команда, яка працює задля здоров’я та життя людей!!!
Дякую усім, успіхів у вашій нелегкій роботі!!!

Олена

Хочу щиро подякувати Анатолію Івановичу, Сергію Анатолійовичу, Михайлу Олександровичу, Василю Петровичу та всьому медичному персоналу за високий професіоналізм у проведенні операції та чуйне ставлення , постійний догляд в післяопераційний період! Хороша команда! Процвітання вам надалі! Ваші золоті руки потрібні людям! З повагою ваша пацієнтка з Чернігова Олена.

Олена

З радістю і великою сердечною вдячністю за високопрофесійну хірургічну і терапевтичну поміч, людяність та увагу вітаю головного хірурга СУХОДОЛЮ Анатолія Івановича, хірургів СУХОДОЛЮ Сергія Анатолійовича, МОСІЙЧУКА Василя Петровича, ГЛУБОЧЕНКО Людмилу Леонідівну, анестезіолога Михайла Олександровича, увесь колектив співробітників хірургічного центру з прийдешнім Різдвом Христовим!
Бажаю радісного, щасливого життя, бадьорості, натхнення та Божого благословення в їх неймовірно важливій справі зцілення та рятування людей!

Анна

Хірургічна клініка професора Суходолі відповідає всім вашим вимогам на 100%.
Глубоченко Л.Л. має великий досвід і є професіоналом своєї справи.
За допомогою ультразвукового дослідження був швидко встановлений точний діагноз.
Суходоля С.А. лікар з душою – проконсультував та заспокоїв.
Команда працює на відмінно.
Щиро дякую за вашу допомогу та швидше одужання.

Світлана Миталібівна

Выражаю огромную, искреннюю благодарность Анатолию Ивановичу и его команде за чуткое, внимательное и доброжелательное отношение, выполнение работы по удалению желчного на высшем уровне, а так же огромное человеческое спасибо за людское отношение ! Спасибо за то что не жалеете своего времени, чтобы все подробно объяснить и ответить на все наши вопросы.Операции как будто и не было, и до сих пор встретив в купальнике люди не верят что нет шрамов, огромных разрезов и прочих не приятных моментов, три царапинки- вот это профессионалы своего дела! Проснулась, а улыбчивый персонал уже тут как тут, заботиться как родные, близкие люди. Низкий Вам поклон за работу в такое непростое, очень сложное время! Я желаю Вам крепкого здоровья и сил, благополучия. Пусть Ваш труд всегда будет достойно вознаграждаться. Хочу сказать огромное спасибо!!!

Максим

Велике дякую за вашу працю. Лікували дідуся, усе супер. Персонал неймовірний. Ще раз дякую.

Юлія

Від щирого серця хочемо подякувати клініці професора Суходолі за врятоване життя. Коли зовсім без надії ми зіткнулись віч на віч з хворобою, яка стала загрозою, загрозою втратити найріднішу людину, загрозою втратити чудову бабусю та незамінну маму, ми звернулись сюди і сподівались на краще. І дякуючи професіоналам, справжнім майстрам своєї справи, нашій рідній людині зробили операцію, яка змогла повернути життя, яка дала нас всім надію та повернула посмішки нашим обличчям. Дякуємо за професіоналізм, за чудове відношення, за цілодобовий догляд. Дякуємо, що працівників вашої клініки дійсно можна назвати великим словом – ЛІКАРІ.

Дар'я

Клініка Суходолі це супер команда, що злагоджено працює незалежно будній чи вихідний день. Зверталась до Анатолія Івановича за допомогою, залишилась задоволена на всі 100. Оперувалась з приводу геморою. В палаті зі мною було ще двоє людей, було комфортно. Також дякую лікарю Суходолі Сергію Анатолійовичу! Ставлення до хворих у цій клініці на найвищому рівні!!!!

Юлия

Клініка професора Суходолі – команда професіоналів своєї справи! Зверталась до гінеколога, а моя бабуся оперувалась через 2 роки після мене з приводу щитоподібної залози. Залишились задоволені на всі 100! У палаті зі мною була ще одна жінка, було досить комфортно. Особливо хочу подякувати дівчатам-медсестрам та лікарю Суходолі С.А. – дійсно лікар від Бога!

Дмитро

Дякую за допомогу! Оперувався у проктолога. В цілому дуже задоволений підходом до лікування, а також командною роботою колективу.

Оксана

Хочу подякувати лікарям і всьому персоналу лікарні за турботу. Нещадавно видаляла в клініці жовчний міхур. Не дивлячись на мою надлишкову вагу, лікарі змогли видалити його за допомогою лапороскопії. Я впевниласяв тому, що тут працюють саправжні профессіонали. Хочу привітати весь персонал лікарні з наступаючими святами. Хай Бог дає вам міцного здоров’я, щоб ви могли врятувати ще багато людських життів.

Альона

Шановна Людмила Леонідівна!!!

В першу чергу, я хочу подякувати саме ВАМ!!! Хочу сказати Великі слова вдячності за Вашу допомогу мені, за Вашу людяність, щире серце і за Вашу доброту!!! Ви завжди доброзичливі, ніжні, як те сонечко і добрі душею. Ви маєте ЗОЛОТІ руки і ЗОЛОТЕ серце.
За весь мій час перебування в клініці Ви завжди переживали разом зі мною, заспокоювали мене і вселяли мені надію на одужання. Завдяки Вам, моє одужання пройшло досить швидкими темпами.

Дай Бог Вам і усій Вашій родині міцного здоров’я та лише всього найкращого.

Також я хочу подякувати професору Анатолію Івановичу Суходолі, який є директором і засновником «Подільської приватної хірургічної клініки професора Суходолі» та усьому медичному персоналу клініки, за позитивну атмосферу в клініці та їхній професіоналізм.

Я не бажаю нікому хворіти, але якщо ж все ж таки доведеться стати пацієнтом даної клініки хочу Вас запевнити, що Ви можете бути спокійними, бо в даній клініці працюють справжні професіонали своєї справи.

З великою вдячністю та повагою Альона Гарник м. Старокостянтинів

Оксана

Дуже задоволена сервісом. Завжди на висоті. Привітний персонал. Відчувається турбота. Особливо хочеться відмітити професіоналізм лікарів.
Зверталась до гінеколога та хірурга.

Тетяна

Нещодавно оперувалась в клініці. Хоча сама проживаю у м. Вінниці ! Сподобався відзивчивий персонал, ставлення лікаря, професійний підхід. Ціни на лікування також приємно порадували !
Дякую Вам

Микола

Клініка професора Суходолі це справжня знахідка для усього Поділля. Мені дуже сподобалась команда професіоналів, які чітко знають підхід до складних патологій і успішно боряться з ними. Не можу не відмітити комфорт перебування та доброзичливість медичного персоналу. Успіхів Вам!

Вадім

Дякую за допомогу!

Олександр

Шановний Анатолій Іванович безмежно вдячний Вам за те що врятували мені життя, також вдячний всьому медперсоналу клініки за людське ставлення до хворих.

Валентина

На сьогоднішній день це найкращий варіант лікування, адже ми не настільки багаті, щоб віддавати себе в руки “безкоштовної” державної медицини.
Про золоті руки Анатолія Івановича говорити вже є лишнім, адже його кваліфікацію визнають навіть вороги. А вдячних пацієнтів вже і не перелічити. Це справжній спеціаліст своєї справи дії якого відточені до ідеалу.
В цій клініці згуртовано команду медиків, які по справжньому відданні своїй справі. Як приємно чути “Дякую”, “Пробачте, що потурбували” та навідь просто банальне “Надобраніч”, щирих слів співчуття та підтримки у важку хвилину.Дякую за те що Ви є!

ОЛьга

Безмежно вдячна персоналу клініки!!! З наступаючим святом Воскресіння Хрестового!

Володимер Савкун

Дуже вдячний Вам і вся моя родина за те що врятували мені життя. Як би не Ви незнаю чим би усе закінчилося.Дякую за успішно проведену операцію.