Ви можете залишити відгук про клініку


на цей e-mail прийде лист для підтвердження

Дар'я

Клініка Суходолі це супер команда, що злагоджено працює незалежно будній чи вихідний день. Зверталась до Анатолія Івановича за допомогою, залишилась задоволена на всі 100. Оперувалась з приводу геморою. В палаті зі мною було ще двоє людей, було комфортно. Також дякую лікарю Суходолі Сергію Анатолійовичу! Ставлення до хворих у цій клініці на найвищому рівні!!!!

Юлия

Клініка професора Суходолі – команда професіоналів своєї справи! Зверталась до гінеколога, а моя бабуся оперувалась через 2 роки після мене з приводу щитоподібної залози. Залишились задоволені на всі 100! У палаті зі мною була ще одна жінка, було досить комфортно. Особливо хочу подякувати дівчатам-медсестрам та лікарю Суходолі С.А. – дійсно лікар від Бога!

Дмитро

Дякую за допомогу! Оперувався у проктолога. В цілому дуже задоволений підходом до лікування, а також командною роботою колективу.

Оксана

Хочу подякувати лікарям і всьому персоналу лікарні за турботу. Нещадавно видаляла в клініці жовчний міхур. Не дивлячись на мою надлишкову вагу, лікарі змогли видалити його за допомогою лапороскопії. Я впевниласяв тому, що тут працюють саправжні профессіонали. Хочу привітати весь персонал лікарні з наступаючими святами. Хай Бог дає вам міцного здоров’я, щоб ви могли врятувати ще багато людських життів.

Альона

Шановна Людмила Леонідівна!!!

В першу чергу, я хочу подякувати саме ВАМ!!! Хочу сказати Великі слова вдячності за Вашу допомогу мені, за Вашу людяність, щире серце і за Вашу доброту!!! Ви завжди доброзичливі, ніжні, як те сонечко і добрі душею. Ви маєте ЗОЛОТІ руки і ЗОЛОТЕ серце.
За весь мій час перебування в клініці Ви завжди переживали разом зі мною, заспокоювали мене і вселяли мені надію на одужання. Завдяки Вам, моє одужання пройшло досить швидкими темпами.

Дай Бог Вам і усій Вашій родині міцного здоров’я та лише всього найкращого.

Також я хочу подякувати професору Анатолію Івановичу Суходолі, який є директором і засновником «Подільської приватної хірургічної клініки професора Суходолі» та усьому медичному персоналу клініки, за позитивну атмосферу в клініці та їхній професіоналізм.

Я не бажаю нікому хворіти, але якщо ж все ж таки доведеться стати пацієнтом даної клініки хочу Вас запевнити, що Ви можете бути спокійними, бо в даній клініці працюють справжні професіонали своєї справи.

З великою вдячністю та повагою Альона Гарник м. Старокостянтинів

Оксана

Дуже задоволена сервісом. Завжди на висоті. Привітний персонал. Відчувається турбота. Особливо хочеться відмітити професіоналізм лікарів.
Зверталась до гінеколога та хірурга.

Тетяна

Нещодавно оперувалась в клініці. Хоча сама проживаю у м. Вінниці ! Сподобався відзивчивий персонал, ставлення лікаря, професійний підхід. Ціни на лікування також приємно порадували !
Дякую Вам

Микола

Клініка професора Суходолі це справжня знахідка для усього Поділля. Мені дуже сподобалась команда професіоналів, які чітко знають підхід до складних патологій і успішно боряться з ними. Не можу не відмітити комфорт перебування та доброзичливість медичного персоналу. Успіхів Вам!

Вадім

Дякую за допомогу!

Олександр

Шановний Анатолій Іванович безмежно вдячний Вам за те що врятували мені життя, також вдячний всьому медперсоналу клініки за людське ставлення до хворих.

Валентина

На сьогоднішній день це найкращий варіант лікування, адже ми не настільки багаті, щоб віддавати себе в руки “безкоштовної” державної медицини.
Про золоті руки Анатолія Івановича говорити вже є лишнім, адже його кваліфікацію визнають навіть вороги. А вдячних пацієнтів вже і не перелічити. Це справжній спеціаліст своєї справи дії якого відточені до ідеалу.
В цій клініці згуртовано команду медиків, які по справжньому відданні своїй справі. Як приємно чути “Дякую”, “Пробачте, що потурбували” та навідь просто банальне “Надобраніч”, щирих слів співчуття та підтримки у важку хвилину.Дякую за те що Ви є!

ОЛьга

Безмежно вдячна персоналу клініки!!! З наступаючим святом Воскресіння Хрестового!

Володимер Савкун

Дуже вдячний Вам і вся моя родина за те що врятували мені життя. Як би не Ви незнаю чим би усе закінчилося.Дякую за успішно проведену операцію.